Bytový komplex Dynamik - nadštandardné byty pre Vaše lepšie bývanie

Výber bytu

Na Vaše otázky radi odpovieme na :
0905 938 526,
037 314 15 44,
reality@dynamik.sk

Popis projektu

Spoločnosť DYNAMIK pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už od roku 1990. Za 19 rokov svojej existencie sme realizovali množstvo stavieb po celom Slovensku.

V roku 2005 sme začali s výstavbou prvej etapy bytového komplexu. O 15 mesiacov na to bolo dokončených a odovzdaných do užívania 40 bytov.

Záber bytoviek I. etapy

Záber bytoviek I. etapy.

 

Vzhľadom na obrovský záujem, ktorý sme výstavbou prvej etapy nedokázali uspokojiť, sme sa rozhodli pokračovať vo výstavbe druhou etapou.

Druhá etapa pozostáva z dvoch bytových domov : BLOK B a BLOK C, v každom dome sú štyri samostatné vchody, celkovo 109 nadštandardne riešených bytov. Ponúkame možnosť zakúpenia mezonetového bytu v 4. vchode bloku C. V každom vchode je okrem schodiska aj výťah, a novinkou je taktiež 80 garážových státí v suteréne bytových domov. Súčasťou bytov na prvom nadzemnom podlaží sú terasy s rozlohou 60 m2 a logie s rozlohou 8 m2 pri väčších bytoch na ostatných podlažiach. Pri kúpe bytu sa môžete rozhodnúť či máte záujem o štandardný byt, alebo holobyt s možnosťou vlastnej realizácie pri dokončovaní.

Veríme, že sa nám podarí splniť Vaše sny a predstavy o peknom bývaní.

 
Dynamik development project Webdizajn: TLC